Hakkımızda

Alanında uzman eğitmenlerle aradığınız eğitime ulaşmak çok kolay...

2007 yılından beri kongre organizasyonu ve etkinlik yönetimi sektöründe ulusal ve uluslararası etkinlikler organize eden FTS Kongre; bilimsel, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile işverenlerimizin ihtiyaçlarına çözüm yaratmak, kongre ve toplantı alanında öncü, güvenilir ve saygın bir dijital eğitim merkezi oluşturmak amacıyla FTS Akademi'yi hayata geçirmiştir.

150 + Kurs & Webinar
150 + Online Eğitim
250 + Offline Eğitim
50 + Uzman Eğitmen
1500 + Toplam Katılımcı

FTS Akademi, Şirketimizin 2007’den bugüne, kongre ve toplantı organizasyonları alanındaki deneyim ve birikimlerini, planlayıcı, düzenleyici ve uygulayıcı rolüyle edindiği birikimleri tüm paydaşlarına aktarmayı, canlı yayın eğitimleri ile sektörün ihtiyaç duyduğu bilginin ve deneyimlerin paylaşılmasına katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

FTS Akademi bünyesinde gerçekleştirilen programlar, dernek ve vakıfların, üniversitelerin, ulusal ve uluslararası kuruluşların, endüstrinin ve diğer tüm paydaşların bilgi birikimlerini, işbirliklerini içinde bulunduğumuz yüzyılın teknolojik gelişmeleriyle değişen eğitim yöntem ve metotlarına uygun bir şekilde aktarmalarını sağlamaktadır.

FTS Akademi, özellikle bilgi teknolojileri alanında oluşturduğu dijital eğitim portali ile ihtiyaç sahiplerinin hedef kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Canlı yayınların yanı sıra, Uzman görüşleri, Olgu sunumları, Online eğitimler, şirket toplantıları, ürün eğitimleri ve hizmet içi eğitimlerle de tüm sektörlere yönelik konularında eğitim almak isteyen her kesimin mesleki ve teknik ihtiyaçlarını mekan ve zamandan bağımsız olarak karşılayacaktır.